TOM - DREW

POMIARY - WYCENY - MONTAŻ
DRZWI NA WYMIAR

FACHOWO DORADZIMY, WYMIERZYMY, DOZWIEZIEMY I ZAMONTUJEMY


NA KAŻDY PRODUKT i USŁUGĘ DAJEMY GWARANCJĘ

 
Zajmujemy się dopasowywaniem nowych skrzydeł drzwiowych 

na stare metalowe bądź drewniane ościeżnice.NAJNIŻSZE CENY 

!!!!!!!

NAJWIĘKSZY 

WYBÓR W ŁODZI !!!!!!!

OŚCIEŻNICE

 

Ościeżnice są bardzo istotnym elementem systemu drzwiowego. To w końcu one decydują o jego funkcjonalności a także atrakcyjnym wyglądzie. Dzielimy je pod wzgldem konstrukcji na stałe lub regulowane. Dobrze dobrana powinna pasować zarówno pod względem technicznym – do grubości muru, jak i estetycznym – do stylu wnętrza oraz wzoru i koloru skrzydła drzwiowego.
OŚCIEŻNICA REGULOWANA

Regulowane opaski maskujące „obejmują" ścianę z dwóch stron dając elegancki efekt wizualny. Futryny stałe nie mają opasek, dlatego zazwyczaj przy montażu stosuje się dodatkowe listwy ozdobne, aby zakryć miejsca łączenia ze ścianą. Ościeżnice regulowane montuje się łatwiej niż stałe. Mają one szersze zastosowanie i zapewniają atrakcyjne wykończenie drzwi bez stosowania dodatkowych elementów.OŚCIEŻNICA STAŁA

Ościeżnice stałe mają konkretną szerokość. Jest ona dopasowaną do standardowej grubości murów, która najczęściej występuje w obecnie wznoszonych budynkach. Natomiast w ościeżnicach regulowanych szerokość można zmieniać w danym zakresie. Taka opcja umożliwia idealne dopasowanie ościeżnicy do różnych wymiarów. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie, gdy mamy do czynienia z nietypowymi grubościami ścian, np. w budynkach starego typu.
TOM - DREW

   FACHOWO DORADZIMY, WYMIERZYMY, DOWIEZIEMY I ZAMONTUJEMY


DOŁĄCZ DO NAS: 


 

Realizacje

                                                                                            

Więcej